Minust

 

Minu nimi on Kirsti ja minu kõige suurem kirg on luua, kujundada ja joonistada – logosid, trükimaterjale, illustratsioone – ja olla visuaalsete lahenduste loomisel Sulle hea ja paindlik koostööpartner. Läbimõeldud kujundus aitab tuua esile Sinu ettevõtte jaoks olulise ning kommunikeerida seda klientideni, kasvatades seeläbi tuntust ja usaldusväärsust.

Olen joonistanud nii kaua kui ennast mäletan ning hetkel olen nagu kokteil väga erinevatest koostisosadest, kasutades oma töös väga erinevaid tehnikaid, meediume ja stiile. Ja olen muidugi mõista pidevas arengus tänu oma uudishimule ja soovile proovida uusi töövõtteid.

Olen lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia Avatud Akadeemia graafilise disaini täienduskursuse ning samm-sammult jõudnud välja enda ettevõtteni. Teekond selleni oli pikk ja käänuline, enne seda olen töötanud hoopis teises valdkonnas, kuid lõpuks olen ikkagi jõudnud oma kõige suurema kire – disaini, kunsti – juurde. Mulle meeldib kujundada logosid ja firmagraafikat – anda firmale visuaalne pool ehk nägu, mille kaudu maailmale sõnumit edastada. Olen tänulik iga projekti eest, mis mulle on usaldatud ning koostöös kliendiga oleme leidnud firmale just talle sobiva visuaalse identiteedi või logo. 

 

Kui sul nüüd tekkis mõni idee või küsimus, siis kindlasti VÕTA MINUGA ÜHENDUST!

Designfuly,

Kirsti