Teenused

 

Loodan olla Sinu ettevõttele kasulik pakkudes graafilise disaini lahendusi:

  • trükimaterjalide kujundus ja küljendus (visiitkaardid, flaierid, kataloogid, kaardid, voldikud jms)
  • ettevõtte logo ja firmagraafika loomine
  • illustratsioonid

Stiilne  ja läbimõeldud graafiline disain on konkurentsieelis!

Kas Sa oled mõelnud, et…

  • mulje loomiseks klientidele on Sul vaid mõned sekundid! Läbimõeldud graafiline disain aitab luua soovitud mõju, mis tõmbab klientide tähelepanu.
  • Sinu ettevõtte reklaammaterjal peab avaldama mõju juba enne, kui klient jõuab selle sisu lugeda. Efektiivsel ja pilkupüüdval disainil on oluline osa Sinu ettevõtte või toote/teenuse reklaamimisel.
  • Disain peegeldab professionaalsust, stiili ja firma tegevusvaldkonda, hea disain annab sulle eelise konkurentde seas.

Esmamulje loeb

On teada fakt, et esmamulje on määrav – potentsiaalsed kliendid annavad hinnangu sinu logole või veebilehele sekundite jooksul.

Läbimõeldud graafiline disain annab su ettevõttele usaldusväärsuse ja see on hindamatu. Pole tähtsust, kui hea on toode või teenus, läbi mõtlemata ja kehv disain  mõjub pigem eemalepeletavalt.

Jutusta oma lugu!

On oluline, et inimestel tekiks arusaamine, millega Sinu ettevõte tegeleb, isegi kui nad sellest varem kuulnud pole. Läbimõeldud disain loob klientide peas esile õige kuvandi/pildi. Kontseptsioon lasterõivaste brändist on täielikult erinev finants-ja õigusalast konsultatsiooni pakkuvast firmast. 

Bränding muudab firma meeldejäävaks

Graafiline disain aitab luua ettevõttest klientidele  ühtse ja tervikliku visuaalse pildi. Luues  Su ettevõttele  visuaalset nägu kasutab graafiline disainer täpselt välja valitud värve, kirjastiile, pilte, meeleolu.

Loomingulisus on eelis

Väikeettevõtteid ühendab konkurents. Selleks, et eristuda peavad nad olema millegi poolest teistest erinevad (hind, teenindus). Kuid ka loomingulisus on üks võimalus välja paista. Ettevõtte visuaalne marketing osana suurest ettevõtte marketingi plaanist muudab ettevõtte unikaalseks.

VÕTA MINUGA ÜHENDUST!